Svarīgākais pamatskolā - progress attiecībā pašam pret sevi

Katrs bērns un jaunietis ir unikāls, atšķirīgs un īpašs ne tikai saviem vecākiem. Mūsu skolas vide, pedagogu profesionalitāte un nelielais bērnu skaits klasē ļauj pamanīt katra bērna personību, talantus un spējas. Viens no mūsu skolas galvenajiem mērķiem ir veicināt katra skolēna progresu attiecībā pašam pret sevi. Tāpat svarīgi, lai bērni un jauniešu justos labi paši un ikdienā rīkotos tā, lai labi jūtas arī apkārtējie, lai savstarpēja cieņa valdītu visos līmeņos - attiecībās ar klasesbiedriem, skolotājiem, ģimenēm.

Pamatskolas posmā turpinām jau pirmsskolā iesākto pašvadītas mācīšanās attīstību nākamajā līmenī. Stradājam pie tā, lai nodrošinātu bērniem dažādas mācīšanās un praktiskās pieredzes, iespēju eksprimentēt, kļūdīties, atrast katram savu veidu, kā apgūt zināšanas un izmantot tās dzīvē.

Salīdzinošu mazais klašu un skolēnu skaits ir privilēģija individuālai pieejai, elastīgiem risinājumiem, jaunumu izmēģināšanai un sadarbībai gan skolēnu, gan skolotāju vidū. Veidojam kopīgus projektus dažādu mācību priekšmetu un pat klašu starpā, izmantojam visus mūsu kopienas resursus, lai iegūtu no mācību satura vērtīgāko katram no mums.