SKOLĒNIEM

AKTUALITĀTES:

  • Visās klašu grupās mācības šobrīd notiek klātienē radošās un interesantās mācību stundās. 


  • Sākusies skolēnu uzņemšana nākamajam mācību gadam 1. - 11. klase. Plašāku informāciju var meklēt sadaļā "Nāc mācīties".


  • Pavasara brīvlaiks 13 - 17. marts. 


  • Vidusskolas 10. un 11. klases jauniešiem sācies II modulis "Publiskā runa", kas noslēgsies ar runu priekšlasījumiem 27. janvārī. 

BRĪVAJAM LAIKAM 


Aizraujoša spēle "A fake artist goes to New York".

Spēlē ieteicams piedalīties 5-10 personām. Vienas spēles ilgums apm. 20 minūtes Spēlētāju vecums: 8+

Nepieciešams: spēles vadītājs, sagatavotas uzdevuma lapiņas un viena lielāka lapa, uz kuras zīmēt, kā arī krāsaini zīmuļi.


SPĒLES GAITA: spēles vadītājs katram spēlētājam ļaut izvilkt uz lapiņas uzrakstītu vārdu (piemēram, gepards), taču viens spēlētājs izvilks tukšu lapiņu. Uz tās nebūs rakstīts nekas.

SPĒLES IDEJA: Visi zīmē uz A4 baltas lapas doto vārdu, bet viens nezina, kas jāzīmē. Šis cilvēks nedrīkst atklāt, ka nezina, ko zīmē. Savukārt tie, kuri zīmē, mēģina atklāt, kurš tad ir viltvārdis- mākslinieks.
SPĒLES NOTEIKUMI: Zīmēšana notiek uz vienas lielas lapas. Katrs dalībnieks nāk pa vienam un zīmē pa nelielai detaļai, uzdoto priekšmetu, lietu. Zīmēt nāk arī tas cilvēks, kurš nezina, kas jāzīmē, tēlojot, ka zina un cenšas improvizēt.
KAS UZVAR? Uzvarēs vai nu kāds no zīmētājiem, ja atklās, kurš ir viltvārdis....vai viltīgais mākslinieks, ja atminēs, ko tad visi pārējie uz lapas zīmē. Tad spēles raunds beidzas, ja kāda no pusēm uzmin pareizi.
LAI NĀKAMAJĀ RAUNDĀ BŪTU INTERESANTĀK: Spēles vadītājs var atstāt vairākas tukšas lapas. Ir iespējams uzdevumu lapiņās uzrakstīt ne tikai vienu, bet, piemēram, divas vai pat trīs lietas, kas jāzīmē. Gadījies, ka visi dalībnieki izvelk tukšas lapiņas un tad nu katrs tēlo, ka zina, ko zīmē, bet patiesībā neviens neko nezina!

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.