SIA “Cēsu Jaunā pamatskola” ir sociālais uzņēmums, kura galvenais mērķis ir izglītības iestādes “Cēsu Jaunā vidusskola” (pirmsskola, pamatskola un vidusskola) darbības un attīstības nodrošināšana. Mūsu skolas pamatā ir ideja, ka ikviens bērns var sasniegt savu labāko rezultātu, ja viņam ir piemērota, fiziski un emocionāli droša vide, kur augt, laikam līdzi ejoši pedagogi, kas redz un dzird bērnu un var viņu atbalstīt mācību procesā. Interesē darbs skolā, bet šķiet, ka šī nav īstā vakance? Piesakies te un atnāc aprunāties un apskatīties, kāda izskatās ikdiena skolā, kur valda savstarpēja cieņa bērnu, vecāku un skolotāju starpā. Mēs vienmēr meklējam radošus un mērķtiecīgus cilvēkus, kuriem rūp bērnu izglītība!

Aicinām mūsu komandā

Ja vēlies kļūt par daļu no Cēsu Jaunās skolas kolektīva, droši sazinies ar mums!

Mūsu skolas direktore Valda Malceniece ar Tevi labprāt tiksies, lai iepazītos un rastu iespēju sadarboties. Tā kā skolas ikdienas darbs nekad nestāv uz vietas,  mūsu komandā ik pa laikam tiek uzņemti jauni pedagogi un atbalstošais personāls. Nav svarīgi, vai esi latviešu valodas, krievu valodas, bioloģijas vai matemātikas skolotājs. Iespējams, vēlies ar mums kopā realizēt kādas citas idejas. Varbūt darbs skolā Tevi interesē pēc pusgada vai gada! Jebkurā gadījumā  - droši dod par sevi zināt!

Aizpildi informāciju par sevi un tiksimies Cēsu Jaunajā skolā, lai iepazītos klātienē!